Periscope nedir?

A+
A-
15.11.2016
404

Periscope anlık olarak canlı yayın yapmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Android işletim sistemi üzerinde rahat bir şekilde canlı yayın yapmak ve Periscope kullanıcısı olan insanlara ya da internet üzerinden canlı yayın yaptığınızı bir anda binlerce kişiye ulaştırarak insanların sizi izlemesini sağlayabilirsiniz. Periscope twitter tarafından ön plana çıkarılmış olan bir hizmettir. Periscope kullanıcıları ise sosyal medya üzerinde aktif olarak yayın yapma olanağından yararlanmak isteyen insanlar tarafından tercih edilmektedir.

periscope
Periscope ne işe yarar?
Periscope uygulamasını kullanan insanlar Periscope uygulamasındaki canlı yayını için bir isim veriyor ve insanların hızlı bir şekilde etkileşime geçmesini sağlıyor. İnsanlar artık nerede olursa olsun canlı canlı yayınlar aktarabiliyor ve çok kısa bir süre içinde milyonlarca yeni kitleye erişim sağlayabiliyor. Periscope üzerinden yayınların kimlere sunabileceğini de sınırlama olanağına sahip olmak mümkündür. Periscope ile beraber artık insanlar kolayca uzaktan eğitim verebilmektedir. Periscope uygulamaları sayesinde kolayca canlılık hissinden yararlanmak mümkün olacak ve yapılacak paylaşımlarla beraber tanıklık ettiğiniz şeyleri pek çok insana ulaştırma olanağına sahip olabileceksiniz.
Periscope uygulamasını bir Android cihaz üzerinden ya da iOS cihaz üzerinden rahat bir şekilde çalıştırmak mümkündür. Periscope tercih eden insanlar çevresindeki insanlarda ya da uluslararası sınırların ötesinde rahat bir şekilde canlı yayın heyecanına tanıklık edebiliyor. Periscope ile beraber rahat bir şekilde canlı yayın olanaklarından yararlanmak mümkün olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.