Lenovo Vibe X2 incelemesi

A+
A-
19.11.2016
376

Lenovo Vibe X2 akıllı telefonunun kamerasını incelediğimizde ise karşımıza 13 MP çözünürlüğünde bir arka kamera çıkıyor. 13 MP çözünürlüğüne sahip olan bu kamera ile Full HD videolar veya fotoğraflar çekebilir ve sosyal âlemde paylaşabilirsiniz. Lenovo Vibe X2 akıllı telefonunu ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğüne sahip olan bu akıllı telefon ile Full HD video ve fotoğraf çekebilir, net çözünürlüklü selfiler çekebilir ve sosyal âlemde paylaşabilirsiniz. Lenovo VIBE X2 akıllı telefonu 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olduğunu görüyoruz.

lenovo-vibe-x2

Lenovo VIBE X2 akıllı telefonunun hafızasını incelediğimizde ise karşımıza 2 GB RAM çıkıyor ve donma, kasma sorunu olmuyor, bu akıllı telefon için ideal bir RAM e sahip olan Lenovo VIBE X2 akıllı telefonunun dâhili depolama alanının 32 GB olması kullanıcıların hoşuna gidiyor. Fazlasıyla büyük bir dâhili depolaması olan Lenovo VIBE X2 akıllı telefonuna Google Play ‘de olan her oyunu her uygulamayı indirip sorunsuz açabilirsiniz.

Yetersiz depolama alanı sorunu olmayan bu akıllı telefonda ise 8 çekirdek işlemci, 2 GB RAM ile bütün oyunları kasmadan oynayabilirsiniz. Ülkemize gelecek olan 4G hızını destekleyen Lenovo VIBE X2 akıllı telefonun 5,0 inc büyüklüğünde Full HD ekranı var ve 2300 mAh pili var. Günümüzün teknolojisine rağmen pil sorununa henüz tam çözüm bulunmamasına rağmen 2300 mAh kapasitesinde bir pil takan Lenovo VIBE X2 bu telefon için az kapasiteli bir pil taktığını görüyoruz ve bu telefon için yeterli olacağını pek söyleyemeyiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.