Karantinada Oynayabileceğiniz 5 Eğlenceli Mobil Oyun!

A+
A-
02.06.2020
554

Karantinada dolayı birçoğumuz evlerde oturmaktan sıkıldık ve kendimize yeni eğlencelere arıyoruz. Kimileri film ve dizi izleyerek kimileri spor yaparak, kimileri bu vaktini kitap okuyarak geçiriyor. Bu yazımızda karantina oynanabilecek hepsi birbirinden eğlenceli 5 mobil oyun derledik. Sonraki yazılarımızda film, dizi ve kitap önerilierimiz de paylaşacağız.

EĞLENCELİ MOBİL OYUNLAR

1. Rider

Rider tek başınıza oynayabileceğiniz offline ve 2 boyutlu bir oyundur. Ancak renkli grafikleri ile çok dikkat çekici ve eğlenceli bir oyundur. Aracınızı yol boyunca sürersiniz ve farklı farklı engelleri aşarsınız. Havada akrobatik hareketler yapıp puanlar kazanırsınız. Kazandığınız puanlarla yeni araçların kilidini açarsınız.

2. Blockman GO

Bu oyun daha çok küçük yaşındakilere hitap ediyor. Oyun gorsel olarak ve mantık olarak minecraft a benziyor. Minecraft oyununda birçoğumuzun oynadığı Bed Wars, Hunger Games, Egg Wars ve Build Battle gibi çeşitli oyun modlarını ve daha birçoğunu oynayabiliyorsunuz. Fakat oyunu minecraft gibi tek başınıza hayatta kalma modunda oynayamıyorsunuz. Kendi içindeki online olan modlardan istediğinizi oynayabilirsiniz. Ayrıca farklı karakterler ve karakterlere göre skinler bulunmaktadır.

3. Rolly Legs

Bu oyun botlara karşı oynadığınız bir offline oyundur. Rolly Legs robotunuzu gerektiğinde yürüterek gerektiğinde kaydırarak diğer yarışmacıları geçmeye çalıştığınız bir yarış oyunudur. Gereken hıza ulaşırsanız uçarak çok daha hızlı gidebilirsiniz ve havada kalmak için paraşütünüzü kullanabilirsiniz. Tek başınıza oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Ayrıca birbirinden farklı skinleri de kullanabilirsiniz.

4. Stickman Party

Bu oyun bilgisayar oyunu olan Party Panic’e çok benziyor. Bir cihaz üzerinden isterseniz 1 kişi isterseniz 4 kişiye kadar oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. İçerisinde bir çok çeşitli oyun modu bulunduruyor. İstediğiniz oyun modlarını seçerek arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz. İsterseniz botlara karşı da oynayabilirsiniz. Bu oyunu içindeki çeşitli seçenekler ile uzun bir süre canınız sıkılmadan oynayabilirsiniz.

5. Drive Ahead

Bu oyunda online olarak diğer oyunculara karşı oynayabilme, Aynı cihaz üzerinden 2 kişi oynayabilme ve görev modeunda botlara karşı oynayabilme seçeneğiniz var. Seçtiğiniz araçlarla rakibinize karşı oynarsınız, biribirinizin sürücüsünü arabanız ile ezmeye çalışırsınız. Her arabanın kendine göre canı ve vurduğu hasar farklıdır. Çeşitli opsiyonlar oyunu çok eğlenceli bir hale getirmiş.  

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.